אודות

דלית ונגרובסקי מעצבת פנים ובעלת משרד בוטיק לעיצוב פנים מוביל ומצליח משנת 2005.

הפרויקטים של המשרד מפורסמים במגזינים, בספרים ובאתרי אינטרנט מובילים לעיצוב. חלקם בעמודי השער, בפרסומות בערוצי הטלוויזיה וכפרזנטורים של חברות  בתחום העיצוב.

דלית ונגרובסקי בוגרת B.A בתולדות האומנות באוניברסיטת חיפה. לימודי עיצוב פנים במכללת ויצו בחיפה, לימודי עיצוב פנים לחללים מסחריים במכללת 6B בת"א.

המשרד מוביל ומתמחה בפרויקטים מגוונים בתחום הבנייה הפרטית, מגורי יוקרה וחללים מסחריים.

המשרד מספק שרותי עיצוב פנים לבנייה הפרטית, לפנטהאוזים , לדירות לשיפוץ, לדירות שנרכשו מקבלן והתאמתן לבקשת הלקוח, הכנת תכניות לשינויי דיירים, עיצוב פנים למשרדים, מסעדות וחנויות ושרותי הום סטיילינג לבניה פרטית, דירות ועסקים הכולל גם :עיצוב סלון , עיצוב מטבח , עיצוב אמבטיה ועיצוב חדר שינה.

?<php _e('Next Screen'); ?>

סגנון העיצוב פנים

משלב את אהבתי למנימליזם ולצבעוניות מעודנת ומבטיח ללקוחותיי עיצוב פנים אחר וייחודי. שפת העיצוב פנים שלי היא מודרנית – בעלת קוויים ישרים, נקיים ומינימליסטים, המשלבים גאומטריה פשוטה ופונקציונלית. יצירת חללים גדולים ומרווחים ללא מחיצות או שימוש במחיצות אווריריות ליצירת חלל רציף פתוח ומרווח תוך שימוש בפתחים גדולים המאפשרים זרימה של אור והרחבה של החלל.

הצג עוד
?<php _e('Next Screen'); ?>

חדשנות

אני מקפידה לבקר בתערוכות המתקיימות מדי שנה, בארץ ובעולם, כדי להתעדכן ולהכיר את החומרים, הטכנולוגיות והטרנדים החדשים אשר מתפתחים ללא הפסקה בעולם העיצוב הדינמי ומספקת ללקוחתי מענה עדכני חדשני ומגוון

הצג עוד
?<php _e('Next Screen'); ?>

האני המאמין שלי

להקשיב ללקוחות, ולספק להם פתרונות יצירתיים מ"חוץ לקופסא" להגשמת חלומותיהם במקצועיות בדיקנות, באיכות ושירות אישי בלתי מתפשר.

כמשרד בוטיק לתכנון ועיצוב פנים אני מחויבת לכל פרויקט באופן מלא. יש לי קשר חזק ומשמעתי עם כל לקוח ואני מעורבת באופן מלא בכל שלבי התכנון הליווי והביצוע עד לפרטים הקטנים.

כל פרויקט בתחום הבנייה הוא מורכב ונדרשת  עבורו עבודה יסודית ואחראית.

הצג עוד
?<php _e('Next Screen'); ?>

תהליך התכנון והעיצוב פנים

1. תהליך העיצוב פנים מתחיל בלמידה והבנה על צרכיו של הלקוח, הציפיות הרצונות והחלומות שלו ובניית מסגרת תקציב.

2. תכנון ועיצוב באמצעות הדמיות מלאות של כל החלל. את ההדמיות מקבלים לקוחותי באמצעות תמונות או קבצי ההדמיה. הדמיות הפנים הן הכלי המקצועי והמדויק ביותר כיום להצגת העיצוב של החלל. באמצעות ההדמיות לקוחותי נחשפים לקונספט העיצוב, מקבלים השראה על החומרים והגוונים שישולבו. לקוחותי מקבלים בצורה מדוייקת את התמונה העיצובית הסופית וכך תהליך העיצוב נהפך עבורם לקל ומוחשי הרבה יותר ומוביל לתוצאות הטובות ביותר עבורם.

הצג עוד
?<php _e('Next Screen'); ?>