עיצוב משרדים

עיצוב משרדים

עיצוב המשרד הוא תהליך חשוב מאוד לכל חברה או בית עסק. בעיצוב המשרד חייבים לקחת בחשבון את השהות הארוכה שאנו נמצאים בו.

אנו חייבים להתאים את עיצוב המשרד לטעמנו האישי, כדי שנרצה להגיע אליו בכל יום והוא יעורר בנו השראה וכמובן יהיה מותאם לעבודה מרובה. המשרד הוא מקום מאוד משמעותי, שם מתגשמים החלומות שלנו ושם אנו מגשימים את עצמינו, לכן עיצוב המשרד צריך להיות מדוייק ונכון עבורנו. כדי לעזור, להלן כמה דגשים שיש לקחת בחשבון כאשר מתכננים את עיצוב המשרדים:

חלוקת חלל המשרד – בראש ובראשונה, אנו חייבים להחליט מהי חלוקת המשרד הטובה ביותר עבור בעל העסק והעובדים. מהי כמות עמדות העבודה, האם לשלב משרדים סגורים, מהו גודל חדר ישיבות והאם צריך חדר מנוחה, היכן ימוקם המטבחון וכיצד יראה. כל אלה שאלות מאוד חשובות כדי לקבל מקסימום נוחות במשרד.

המשרד הוא הפנים של העסק – המשרד הוא כרטיס הביקור של העסק. אתם צריכים להרגיש בנוח להזמין אורחים ומשקיעים, וגם לוודא שהם ירגישו בו בנוח. מה שהמשרד ישדר, זה מה שיחשבו עליכם כבעלי העסק. חשוב שהשפה העיצובית של המשרד כולו תהיה תואמת לשפה העיצובית של המותג, כדי ליצור אחידות ורושם על המבקרים, וגם להכניס אווירת עבודה נעימה לעובדים.

תאורה – נתון חשוב מאוד כאשר מעצבים את המשרדים הוא כמות התאורה וסוגה, וזאת בהקשר ישיר לכמות התאורה הטבעית הקיימת בחלל. התאורה צריכה להיות חזקה מספיק כדי שתאפשר עבודה רציפה ללא מאמץ, בין אם אלה גופי תאורה או מנורות שולחן לעבודה. חשוב להאיר את כל חללי העבודה.

כמות אחסון רצויה – במשרד לעולם תהיה ניירת, מסמכים ואביזרים משרדיים אותם תרצו לאחסן. חייבים ליצור מקום אחסון מתאים לכל אלה, כדי שלא ייווצר בלאגן ואי סדר. אחסון לקלסרים, מדפים, ארונות גדולים ומגירות יתרמו את חלקם באחסון.

מכשירי טכנולוגיה – משרד בו יהיו חידושים טכנולוגיים יחשב כמשרד מתקדם וחדשני בנוסף להיותם פרטי עיצוב לכל דבר. שקלו להכניס כמה מכשירים טכנולוגיים שיעשו רושם טוב וישפרו לכם את החוויה במשרד – מכונת קפה חדשנית שמייצרת קפה איכותי, מסכים קעורים לעובדים, מסך טלוויזיה בחדר הישיבות או כל מכשיר טכנולוגי שעולה על רוחכם אשר ישפר את תפקוד העובדים ויהפוך את העבודה במשרד לנעימה יותר.

אקססוריז – כדי ליצור אווירה נעימה במשרד, אקססוריז הם בדיוק הדרך לכך. הוספת שטיחים צבעוניים, תמונות מעניינות, עציצים שיוסיפו ירוק ויופי טבעי, אביזרי נוי ייחודיים – כל אלה יקפיצו את עיצוב המשרד לרמה אחרת, יבטאו את אופי העסק ויעשו נעים לעיניים.

ריהוט – אחרון וחביב הוא בחירת הריהוט המתאים לעבודה. מגוון הריהוט האפשרי הוא עצום והבחירה היא לא קלה, אבל תזכרו שמלבד היות הריהוט יפה הוא חייב להיות פונקציונאלי ולהתאים לעבודה מרובת שעות. אם אלה כיסאות, צריכים להיות נוחים ומותאמים לישיבה רבה, השולחנות, ספות ההמתנה במידה ותרצו, ריהוט חדר ישיבות וכו', כל אלה ישליכו על העבודה ועל עיצוב המשרד.

אלה רק חלק מהפרמטרים אותם יש לקחת בחשבון כאשר מעצבים את המשרד, וכדי להבטיח עבודה נעימה ועסק מצליח, חייבים להתייחס לכל פרט ופרט. כדי שהעיצוב יהיה מתאים ביותר עבורכם, מומלץ להתייעץ עם מעצבת פנים המתמחה בתחום המשרדים, אשר תדע להתאים בדיוק את המשרד לצרכים שלכם.