המלצות

משפחת מירון

אנחנו קנינו בית עם טופס 4 אך חוץ משירותים ומקלחת הוא היה ריק לחלוטין. אנחנו היינו צריכים להחליט על איך לשפץ ולעצב את הבית על מנת לעבור אליו כמה שיותר מהר. כך הבנו שאנחנו צריכים מעצבת שתציל אותנו מתוך עולם האפשרויות הבלתי נגמר של שיפוץ בית כשני אנשים שחשובה להם האסתטיקה אבל ללא ניסיון או

הצג עוד
Close

משפחת מירון

אנחנו קנינו בית עם טופס 4 אך חוץ משירותים ומקלחת הוא היה ריק לחלוטין. אנחנו היינו צריכים להחליט על איך לשפץ ולעצב את הבית על מנת לעבור אליו כמה שיותר מהר. כך הבנו שאנחנו צריכים מעצבת שתציל אותנו מתוך עולם האפשרויות הבלתי נגמר של שיפוץ בית כשני אנשים שחשובה להם האסתטיקה אבל ללא ניסיון או עניין בעיצוב עצמו.

לדלית הגענו דרך האתר וכבר בתמונות הראשונות ראיתי שהיא כבר תבין את הראש שלנו. החוויה של עיצוב בית יכולה להיות מאיימת ומלחיצה אך מהרגע שהחלטנו לעבוד עם דלית הרגשתי שאני בידיים טובות. כל איש מקצוע שהגיע דרכה היה אמין, מקצועי ובעל יכולות גבוהות. כל בחירה של פריט- ממטבח עד אגרטל היה עם התייעצות, התעניינות בטעם שלנו ודחיפה לקחת צ'אנס על משהו לא שגרתי (שתמיד השתלם). כל שאלה שלנו נענתה בסבלנות, כל חשש נלקח בחשבון ולכל התייעצות הוקדש זמן. הפגישות בחנויות תמיד הרגישו כאילו דלית היא בת בית, הן התנהלו בנועם לצד שמירה עליי כלקוחה ופעמים רבות אף עם נתינת הנחה משמעותית.

לבית נכנסו לפי לוח הזמנים שנתנו לדלית כשהרוב הגדול היה מוכן אך היא המשיכה ללוות אותנו עד סוף התהליך. לאחר ליווי מתמשך (בגלל סיבות שלנו- תקציב, לו"ז, מלחמה וכדומה), סוף סוף התהליך הסתיים. אין אחד שנכנס לבית ולא מתרשם מהאסתטיקה, המחשבה מאחורי הפרטים הקטנים, חיבורי הצבעים המפתיעים והאווירה הנעימה שהבית משרה (ופעמים רבות מבקש את הטלפון של דלית). הבקשה המקורית שלנו לבית היא הרגשה נעימה ורגועה, מטרה זו הושגה מעל ומעבר.

דלית היקרה, אני רוצה להודות לך מכל הלב. יש לך כישרון אדיר, והיה כיף לחזות בו ולבנות בעזרתך בית מדהים. תודה!

 

שוב תודה,
משפחת מירון, עתלית

משפחת אופק

שבוע טוב ,דליתוש ראיתי שהעלית את תמונות הבית שלנו באתר. הכל נראה נהדר !!! זו הזדמנות נוספת עבורי להודות לך על העבודה היפהפיה והמדוייקת שעשית עבורנו. הגשמת עבורנו את כל המטרות שהצבנו במפגש העבודה הראשון שלנו. העבודה איתך הייתה תמיד נעימה ומלמדת . המשיכי לעבוד , ליצור ולשמח . את מוזמנת להשתמש בדברים כהמלצה בכל

הצג עוד
Close

משפחת אופק

שבוע טוב ,דליתוש
ראיתי שהעלית את תמונות הבית שלנו באתר.
הכל נראה נהדר !!!
זו הזדמנות נוספת עבורי להודות לך על העבודה היפהפיה והמדוייקת שעשית עבורנו.
הגשמת עבורנו את כל המטרות שהצבנו במפגש העבודה הראשון שלנו.
העבודה איתך הייתה תמיד נעימה ומלמדת .
המשיכי לעבוד , ליצור ולשמח .
את מוזמנת להשתמש בדברים כהמלצה בכל מקום שתבחרי.
ממליצה עלייך בחום כאדם וכאשת מקצוע . זכינו

תודה ,
משפחת אופק

טלי ניסימוב

ממליצה בחום על המעצבת דלית ונגרובסקי. דלית מאוד נעימה  וקשובה,מסודרת ומדויקת. האינטראקציה ביננו היתה מאוד טובה, דלית ליוותה את תהליך הבניה מתחילתו ועד סופו, היא מאוד מקצועית ויורדת לפרטים, תמיד הרגשתי  בנוח לשתף אותה בלבטים שלי. אני מאוד מרוצה מהתוצאה ושמחה על שיתוף הפעולה ביננו. טלי ניסימוב

הצג עוד
Close

טלי ניסימוב

ממליצה בחום על המעצבת דלית ונגרובסקי.
דלית מאוד נעימה  וקשובה,מסודרת ומדויקת. האינטראקציה ביננו היתה מאוד טובה, דלית ליוותה את תהליך הבניה מתחילתו ועד סופו, היא מאוד מקצועית ויורדת לפרטים, תמיד הרגשתי  בנוח לשתף אותה בלבטים שלי.
אני מאוד מרוצה מהתוצאה ושמחה על שיתוף הפעולה ביננו.

טלי ניסימוב

משפחת קירשנבאום

דלית יקרה איך מסכמים עבודה יחד של שנה??? נהנינו מאוד מהעבודה המשותפת המקצועית והנפלאה, החשיבה היצירתית, החיבור של כל הפרטים הקטנים למכלול אחד מדוייק ויפיפה, האישיות הכובשת שלך, האיכפתיות והמסירות. את מוכשרת בטירוף ואדם מקסים. וגם בהזדמנות זו רצינו להגיד תודה לבן ולצוות שלו, על העבודה המקצוענית, היסודית והמדויקת, איכות ללא פשרות, והכל בנועם הליכות

הצג עוד
Close

משפחת קירשנבאום

דלית יקרה

איך מסכמים עבודה יחד של שנה???

נהנינו מאוד מהעבודה המשותפת המקצועית והנפלאה, החשיבה היצירתית, החיבור של כל הפרטים הקטנים למכלול אחד מדוייק ויפיפה, האישיות הכובשת שלך, האיכפתיות והמסירות.

את מוכשרת בטירוף ואדם מקסים.

וגם בהזדמנות זו רצינו להגיד תודה לבן ולצוות שלו, על העבודה המקצוענית, היסודית והמדויקת, איכות ללא פשרות, והכל בנועם הליכות ובשירותיות אין סוף.

את ובן עשיתם את העבודה יחד לחוויה מושלמת! לא יכולנו לבקש פרטנרים טובים יותר!

תודה רבה, ונתראה בשיפוץ הבא🤪

ארז ושירלי❤

נירית רודבסקי

דלית היקרה חיכינו 11 שנה לפרויקט הזה, פרויקט חיינו. בחיים ישנה משמעות בבחירה של כל אדם שלוקח חלק ועובר בדרכנו. אני חיפשתי אחר חיבור שיישרה ביטחון , הקשבה ורוגע לצד מקצועיות ואסתטיקה. יד מכוונת כיוונה אותי אליך וכך נוצרה לה אהבה ממבט ראשון. מאושרת שבחרנו בך ושליווית אותנו בתהליך זה, הענקת לנו חוויה יוצאת דופן

הצג עוד
Close

נירית רודבסקי

דלית היקרה
חיכינו 11 שנה לפרויקט הזה, פרויקט חיינו.
בחיים ישנה משמעות בבחירה של כל אדם שלוקח חלק ועובר בדרכנו.
אני חיפשתי אחר חיבור שיישרה ביטחון , הקשבה ורוגע לצד מקצועיות ואסתטיקה.
יד מכוונת כיוונה אותי אליך וכך נוצרה לה אהבה ממבט ראשון.
מאושרת שבחרנו בך ושליווית אותנו בתהליך זה, הענקת לנו חוויה יוצאת דופן וזאת לזכותך!
החל מבחירת הבית וכלא בעיצובו, תוך מתן מענה ופתרון מיידי לבעיות שנתקלנו בהן בבנייה ובהתאמת החלל לצרכים האישיים שלנו.
כל שלב בדרך נעשה בצורה קפדנית ומקצועית ללא פשרות, הפגנת ידע וכישרון רב לצד רוגע, הקשבה, סבלנות ויכולת הכלה שמאפיינת אותך.
התאמת את עצמך אלינו וזאת עשית בנועם, בחן ובקסם האישי שלך, דבר אינו מובן מאליו!
תודה שהגשמת את שאיפותינו וחלומותינו.
ואני זכיתי בחברה לחיים.

חנה ויוסי ארז

דלית יקרה. הסתימה תקופה ארוכה ומהנה בה ליווית אותנו בסבלנות רבה,במקצועיות ובמסירות בעיצוב דירתנו החדשה ובבחירת התכולה. עיצוב הדירה הינו ברמה גבוהה ובטעם משובח. הליווי שלך לאורך כל הדרך היה לשביעות רצוננו המלאה. בסיומה של תקופה בלתי נשכחת אנו מברכים על המוגמר וזוקפים לזכותך את התוצאה המושלמת. אנו כלקוחות מרוצים נמליץ עלייך בחום. חנה ויוסי

הצג עוד
Close

חנה ויוסי ארז

דלית יקרה.
הסתימה תקופה ארוכה ומהנה בה ליווית אותנו בסבלנות רבה,במקצועיות ובמסירות בעיצוב דירתנו החדשה ובבחירת התכולה.
עיצוב הדירה הינו ברמה גבוהה ובטעם משובח.
הליווי שלך לאורך כל הדרך היה לשביעות רצוננו המלאה.
בסיומה של תקופה בלתי נשכחת אנו מברכים על המוגמר וזוקפים לזכותך את התוצאה המושלמת.
אנו כלקוחות מרוצים נמליץ עלייך בחום.
חנה ויוסי ארז

דר' שוש ושרגא ויצמן

דלית היקרה, תמה תקופה מהנה שבה הובלת אותנו בתהליך שכלל תכנון ושיפוץ הבית מהמסד ועד לטפחות. לכל אורך התהליך הפגנת מקצועיות, כשרון, הבנת צרכינו וסבלנות אין קץ. אנו שמחים ומרוצים מאוד, ומרגישים נפלא בבית. אנו  מודים לך על  התוצאה המשקפת שילוב של יופי בעיצוב, טוב טעם, וקווים נקיים, וכל זאת תוך הקפדה על פרטים, רעיונות

הצג עוד
Close

דר' שוש ושרגא ויצמן

דלית היקרה,

תמה תקופה מהנה שבה הובלת אותנו בתהליך שכלל תכנון ושיפוץ הבית מהמסד ועד לטפחות. לכל אורך התהליך הפגנת מקצועיות, כשרון, הבנת צרכינו וסבלנות אין קץ.

אנו שמחים ומרוצים מאוד, ומרגישים נפלא בבית. אנו  מודים לך על  התוצאה המשקפת שילוב של יופי בעיצוב, טוב טעם, וקווים נקיים, וכל זאת תוך הקפדה על פרטים, רעיונות מקוריים וראייה כוללת,  שתרמו ליצירת הרמוניה מושלמת ואוירה המתאימה לנו מאוד.

תודה, שהתעקשת על פרטים עיצוביים שבדיעבד התבררו כנכונים ומוצלחים. והתוצאה הרי מדברת בעד עצמה.

אנחנו שמחים מאוד עם העיצוב המחודש של הבית, וגאים בקשר הטוב שנוצר ומרגישים שתמיד נוכל להיעזר ובעיקר להמליץ עלייך מקצועיותך וכישרונך.

בהערכה רבה והמשך הצלחות גם בעתיד

דר' שוש ושרגא ויצמן

חיפה.

עו"ד כרמית וובר-קסטלמן

דלית היא מעצבת רצינית ומקצועית ברמה הכי גבוהה שניתן לשאוף אליה. דלית תכננה לנו בית חלומות אמיתי: עיצוב מודרני, שיקי, אלגנטי ובטוב טעם, אך גם פרקטי ונוח (בכל זאת, משפחה עם 3 ילדים) עם חמימות של בית ועיצוב בטוב טעם. עשינו שיפוץ יסודי בבית יד שניה שרכשנו. היא הפכה את השיפוץ מחוויה מורטת עצבים לחוויה

הצג עוד
Close

עו"ד כרמית וובר-קסטלמן

דלית היא מעצבת רצינית ומקצועית ברמה הכי גבוהה שניתן לשאוף אליה. דלית תכננה לנו בית חלומות אמיתי: עיצוב מודרני, שיקי, אלגנטי ובטוב טעם, אך גם פרקטי ונוח (בכל זאת, משפחה עם 3 ילדים) עם חמימות של בית ועיצוב בטוב טעם.

עשינו שיפוץ יסודי בבית יד שניה שרכשנו. היא הפכה את השיפוץ מחוויה מורטת עצבים לחוויה כיפית ואפילו מהנה, עם יחס חם ואישי ואכפתיות אינסופית.

כמובן, שדלית השכילה לגשר בין הטעם שלנו ודעתנו האישית (והאסרטיבית…), לבין מה שנכון ומתאים לבית וכיוונה אותנו לבית שיקי ומעוצב.

צריך לציין שדלית ליוותה אותנו בכל שלב ושלב של תהליך השיפוץ: החל מהכנת תכניות מדויקות ומקצועיות מראש, עריכת מפרט רציני ומקיף לרבות חשיבה והקפדה על הפרטים הקטנים ביותר, כמו גם חשיבה יצירתית וחכמה בתכנון החללים והפינות השונות בבית (היו לה רעיונות שלא היינו חושבים עליהם בחיים), דרך השיפוץ עצמו והנחיית אנשי המקצוע השונים, כמו גם מתן פתרונות לבעיות שעלו תוך כדי השיפוץ עד לסיומו המוצלח.

דלית אף המשיכה ללוות אותנו, גם לאחר סיום השיפוץ, בטאצ'ים הקטנים והסופיים שנותנים לבית את כל האופי שלו. היא משקיענית שחבל על הזמן, אכפת לה מכל בית ובעצם, היא הפכה את הבית למקום שכיף לנו ולילדים, לחזור אליו.

בקיצור, מעצבת מדהימה. מומלץ בחום למי שרוצה שילוב של רצינות, מקצועיות, טעם מעולה והמון מסירות ללקוח ואהבה למקצוע. מי שבוחר בה, לא יכול לטעות, פשוט ללכת על בטוח.

 

בהערכה רבה,

כרמית וובר-קסטלמן, עו"ד

לילך וחיים

דלית היקרה, ראינו היום את התמונות בפייס ורצינו לרשום לך כמה מילים, נפגשנו לפני 3 שנים, ואת האמת לא ידעתי כל כך מה תפקידה של מעצבת הפנים, לתומי חשבתי אולי זו הוצאה מיותרת…., לקח לי מספר דקות לאחר הפגישה כדי להחליט שאת הבנאדם שאני רוצה שיילווה אותנו בתהליך המורכב של בניה ועיצוב בית. היום ממבט לאחור לאחר

הצג עוד
Close

לילך וחיים

דלית היקרה,

ראינו היום את התמונות בפייס ורצינו לרשום לך כמה מילים,

נפגשנו לפני 3 שנים, ואת האמת לא ידעתי כל כך מה תפקידה של מעצבת הפנים, לתומי חשבתי אולי זו הוצאה מיותרת….,

לקח לי מספר דקות לאחר הפגישה כדי להחליט שאת הבנאדם שאני רוצה שיילווה אותנו בתהליך המורכב של בניה ועיצוב בית.

היום ממבט לאחור לאחר השלמת הבית ועיצובו רוצה להגיד לך שאת ההוצאה הכי חשובה וכדאית בבנייה ועיצוב בית.

זכינו להכירך ולשהות במחיצתך שעות רבות, אם בשלב התכנון ואם בשלב בחירת מרכיבי הבית, ואני חייב לציין שלא זוכר הרבה אנשים עם סבלנות כמו שלך לכל הבקשות והגחמות שלנו.

תמיד הדהים אותנו יכולותייך לכוון ולרדת לפרטים הכי קטנים, במסירות וסבלנות אין קץ כיוונת והדרכת אותנו במקצועיות רבה ומרשימה.

יכולותייך לראות את התמונה השלמה היא זו שיצרה לבסוף את בית חלומותינו.

כל בעלי המקצוע שהצעת לנו היו ברמה גבוהה מאד, מקצועיים, אדיבים ונעימים.

לאורך כל התהליך הארוך גילית מסירות רבה, אחריות אכפתיות ורגישות. שילבת בין רצונותינו וצרכינו למוטיבים עיצוביים עכשוויים.

דלית, את בעלת מקצוע מהשורה הראשונה ועדיין קשובה, אכפתית, וצנועה.

אנחנו נשמח להמליץ עלייך לכל מי שיצטרך שירותים של עיצוב פנים.

מאחלים לך שתמשיכי ותעשי חייל בעבודתך המבורכת.

מודים לך מקרב לב, לילך וחיים ( וגם נועה ואביגיל נראות לי מאושרות בבית החדש …).

מיכל ואיתן פישר

דלית יקרה היה שווה לחכות את כל הזמן הזה. יצא מושלם! היה תענוג לעבוד איתך, לאורך כל הדרך גילית סבלנות אין קץ לכל הבקשות שלנו. הצלחת להגשים כל אחת מהן, אפילו המופרכות ביותר ותמיד עם חיוך על הפנים! תודה על הכל! אין ספק שקיבלנו את בית החלומות שלנו!   מיכל ואיתן פישר

הצג עוד
Close

מיכל ואיתן פישר

דלית יקרה

היה שווה לחכות את כל הזמן הזה. יצא מושלם!
היה תענוג לעבוד איתך, לאורך כל הדרך גילית סבלנות אין קץ לכל הבקשות שלנו. הצלחת להגשים כל אחת מהן, אפילו המופרכות ביותר ותמיד עם חיוך על הפנים!
תודה על הכל! אין ספק שקיבלנו את בית החלומות שלנו!  

מיכל ואיתן פישר

עפרה ועמיר זיו

דלית היקרה! דרכנו נפגשו במקריות (או שלא 🙂 ) כאשר שוטטנו באתרי עיצוב וחיפשנו אחר "האחת". אין ספק שמרגע שנחשפנו לעבודות שלך, ידענו שזהו זה: אותם הקווים הנקיים ושילובי הצבעים העשויים בכל כך הרבה כישרון. בהסתכלות היום בתוצר הסופי אין ספק שהצלחת להביא לידי ביטוי את האופי שלנו בדרכך העיצובית והמיוחדת. תודה רבה מכל הלב

הצג עוד
Close

עפרה ועמיר זיו

דלית היקרה!
דרכנו נפגשו במקריות (או שלא 🙂 ) כאשר שוטטנו באתרי עיצוב וחיפשנו אחר "האחת".
אין ספק שמרגע שנחשפנו לעבודות שלך, ידענו שזהו זה: אותם הקווים הנקיים ושילובי הצבעים העשויים בכל כך הרבה כישרון.
בהסתכלות היום בתוצר הסופי אין ספק שהצלחת להביא לידי ביטוי את האופי שלנו בדרכך העיצובית והמיוחדת.
תודה רבה מכל הלב על הליווי המקצועי, הסבלנות וההקשבה, הוואטסאפים בימי שישי בבוקר, פתרון הדילמות רגע לפני שמשלמים בקופה…
תודה שעזרת לנו להגשים חלום 🙂
התחלנו כמעצבת מוכשרת ולקוחות "צבעוניים" וסיימנו (לפחות את הפרק הזה) כחברים.
שלך באהבה ובהערכה רבה,
עפרה ועמיר זיו

ורד ורפי ברוקר

היי דלית, לפני כשנה החלטנו ורד ואני לשפץ את הבית. חיפשנו באינטרנט מעצבת פנים, דיברנו אם מספר מעצבות ובמהלך החיפוש כמובן שנתקלנו גם את האתר שלך ובעבודות שלך שממש התאימו למה שחיפשנו. התלבטנו וחששנו לפני שבחרנו מעצבת ואנחנו ממש שמחים שהחלטנו לעבוד איתך. כבר בפגישה הראשונה איתך היה חיבור שאי אפשר להסביר אותו במילים, אבל

הצג עוד
Close

ורד ורפי ברוקר

היי דלית,

לפני כשנה החלטנו ורד ואני לשפץ את הבית.
חיפשנו באינטרנט מעצבת פנים, דיברנו אם מספר מעצבות ובמהלך החיפוש כמובן שנתקלנו גם את האתר שלך ובעבודות שלך שממש התאימו למה שחיפשנו.
התלבטנו וחששנו לפני שבחרנו מעצבת ואנחנו ממש שמחים שהחלטנו לעבוד איתך.
כבר בפגישה הראשונה איתך היה חיבור שאי אפשר להסביר אותו במילים, אבל ידענו שאנחנו רוצים לעבוד איתך.
בסיום הפגישה אמרנו לך שאנחנו צריכים לחשוב, אבל בתוכנו ידענו כבר שבחרנו לעבוד איתך, וכבר תוך כדי נסיעה התקשרנו ואמרנו לך שאנחנו רוצים להתקדם.

למרות שחששנו בתחילה, מאוד מהר הבנו שאם בחרנו לעבוד עם מעצבת, כדאי שניתן לך יד חופשית לעשות ולשנות את הבית כרצונך, וכך היה, אפשרנו לך לעצב את הבית לפי ראות עינייך, עבדנו עם רוב הקבלנים שהמלצת עליהם שגם נדהמו כשהבינו ששום דבר לא זז בבית ללא אישור שלך, נסענו לכל מקום ששלחת אותנו כדי להביא את הפריטים המדוייקים שרצית עבור הבית.
והתוצאות לא אחרו להגיע, הבית פשוט כאילו נלקח מקטלוג של בתי פאר, פשוט מושלם.
אנחנו לא יכולים לתאר במילים עד כמה אנחנו מרוצים, וכמובן מאוד שמחים שנתנו לך חופש יצירה ולא עצרנו אותך למרות שלא תמיד ראינו איך הדברים מסתדרים.

אני חייב לציין שהעבודה איתך הייתה מדהימה, גילנו מעבר למעצבת מאוד מקצועית ומוכשרת, אדם מדהים נטול אגו ומניירות ושאכפת לו.

אז דלית היקרה,
רצינו לומר לך המון המון המון תודה,
על המקצועיות, על הכשרון, על ההקשבה, על האיכפתיות, על המסירות והסבלנות, על הבטחון שהענקת לנו לאורך כל הדרך, על עבודה בשעות לא שיגרתיות, על העקשנות לא לוותר על שום פרט ולו הקטן ביותר והכי חשוב על האדם שאת.
היה לנו תענוג רצוף וכיף גדול לעבוד איתך.

תודה רבה מכל הלב
ורד ורפי ברוקר

שרית אייל

דלית היקרה ! כשהתחלתי לחשוב על שיפוץ הבית וחיפשתי מעצבת שתעצב בטוב טעם ותיתן את הטאצ' כך שתצא דירה שנעים, חמים וכייף להיות בה, נפגשתי עם מספר מעצבות וביניהן איתך. מוכרחה לומר שהכימיה נוצרה ברגע והרגשתי שאני מוכנה לשים בידייך את מבצרי לעיצוב כראות עינייך. הזמינות, הקשב, הייעוץ בכל עת, העניקו תחושת בטחון והרגשה טובה

הצג עוד
Close

שרית אייל

דלית היקרה !
כשהתחלתי לחשוב על שיפוץ הבית וחיפשתי מעצבת שתעצב בטוב טעם ותיתן את הטאצ' כך שתצא דירה שנעים, חמים וכייף להיות בה, נפגשתי עם מספר מעצבות וביניהן איתך.
מוכרחה לומר שהכימיה נוצרה ברגע והרגשתי שאני מוכנה לשים בידייך את מבצרי לעיצוב כראות עינייך.
הזמינות, הקשב, הייעוץ בכל עת, העניקו תחושת בטחון והרגשה טובה כשבעצם קירות הבית ועוד הרבה דברים נוספים החלו להישבר ולקבל מראה אחר.
שמחה שבחרתי בך, מעבר להיותך אשת מקצוע, נתת לי את האפשרות לחוות את דעתי ואף לשנות והיית קשובה לרצונותיי, הקפדת על פרטים קטנים כגדולים, ליווית לכל אורך התהליך משלב התכנון לשלב בחירת אנשי המקצוע ובחירת החומרים והאביזרים.
בדרך נעימה הפכת את הדירה למושלמת מכל הבחינות, דירה פונקציונאלית, חמה, נעימה ומזמינה.
התוצאה מעל הציפיות, הבית מעוצב בקווים נקיים, מינימליסטים, מלא אור, חום ונגיעות עליזות של צבע,מרגישים את החשיבה והכישרון שלך בכל פינה.
המציאות עולה על כל דמיון !  כל מי שרואה את הבית נפעם ומתלהב ובזכותך אני גרה בבית מקסים ונעים והתמונות מדברות בעד עצמם.
מודה לך על הליווי הצמוד בתכנון ובעיצוב הבית ועל הבחירה באיכות ללא פשרות.
אם הייתי צריכה לבחור מחדש, אין ספק שהייתי בוחרת בך !
מאושרת וגאה בתוצאה וממליצה בחום רב,
שרית אייל

משפחת חזקיה

דלית שלום ! בשמי ובשם אשתי שושי אנו מודים לך על עיצוב הדירה החדשה שלנו בחיפה . אנו מעריכים מאד את המקצועיות , הטעם הטוב , המסירות והסבלנות וכן את ההשקעה הרבה בתכנון , בפגישות ובביקורים בחנויות ובבית לבחירת הריהוט והאביזרים השונים. כל מי שביקר בביתנו התפעל מהטעם הטוב של העיצוב ואנו ממליצים בחום לכל

הצג עוד
Close

משפחת חזקיה

דלית שלום !
בשמי ובשם אשתי שושי אנו מודים לך על עיצוב הדירה החדשה שלנו בחיפה .
אנו מעריכים מאד את המקצועיות , הטעם הטוב , המסירות והסבלנות וכן את ההשקעה הרבה בתכנון , בפגישות ובביקורים בחנויות ובבית לבחירת הריהוט והאביזרים השונים.
כל מי שביקר בביתנו התפעל מהטעם הטוב של העיצוב ואנו ממליצים בחום לכל מי שאנו שומעים שצריך עזרה בנושא זה להיעזר בך !
בברכה ובהצלחה
אהוד חזקיה
אבא חושי 145/42
חיפה

משפחת פרכטל

It is with great pleasure that I write this testimonial for Miss Dalit Vengrosky, whom we enjoyed working with for the renovation of our flat. We engaged her to do a total makeover to the 50 years old flat that we just bought after viewing her impressive portfolio. We were certain about her designing quality,

הצג עוד
Close

משפחת פרכטל

It is with great pleasure that I write this testimonial for Miss Dalit Vengrosky, whom we enjoyed working with for the renovation of our flat. We engaged her to do a total makeover to the 50 years old flat that we just bought after viewing her impressive portfolio. We were certain about her designing quality, but that is not the critical factor to our absolute satisfaction.
A friend of mine told me this, “there is one thing that you should never do in a renovation: Do not get divorced!” Before we started the renovation, I was warned by friends that it would be a rough period that involves many sleepless nights and endless frustration.
Thanks to Dalit, the renovation was a fun process! Her professional attitude and the first class customer service earned her the merit. She responded immediately to all calls, texts and emails, professional and service oriented.
She listened to our needs, and built her ideas around our requirements and added creativity to the final zest. With Dalit’s professional skills, our home has become a modern and contemporary space. She has a creative eye for designing and is updated with the current trends in the industry.
She went with us to design the kitchen, to choose the floor tiles, sanitary wares, lights, doors, windows, furniture, even the sofa pillows…Everything and every detail was well taken care of. She is a dedicated and hardworking designer who would try her best to help her client to find the most suitable items.
Dalit transformed our small flat into a spacious cozy home that is modern and energetic (thanks to her magic touch of the colors). We have lived in our beautiful cozy flat for almost 12 months now, and we must say that we enjoy every moment in it!
From the bottom of my heart, Dalit is the best decision that we made in this renovation!!!
YokeTyng & Asaf Frechtel

עו"ד מאיה הר ציון-אטיאס

דלית היקרה, איך אפשר להודות למי שהפכה חלום חיים למציאות? הגעתי אליך מבולבלת, בלי טיפת חזון או יכולת להבין מה אני רוצה. עם מעט הכלים שנתתי לך, הצלחת ליצור את פאר היצירה , משרד עורכי הדין שלי! עם המון חן, מקצועיות, סבלנות ורגישות הצלחת מהדקה הראשונה לקלוע לטעמי ולהיכנס לתוך ראשי. אני מודה לך מקרב

הצג עוד
Close

עו"ד מאיה הר ציון-אטיאס

דלית היקרה,
איך אפשר להודות למי שהפכה חלום חיים למציאות?
הגעתי אליך מבולבלת, בלי טיפת חזון או יכולת להבין מה אני רוצה.
עם מעט הכלים שנתתי לך, הצלחת ליצור את פאר היצירה , משרד עורכי הדין שלי!
עם המון חן, מקצועיות, סבלנות ורגישות הצלחת מהדקה הראשונה לקלוע לטעמי ולהיכנס לתוך ראשי.
אני מודה לך מקרב לב על התכנון המופלא, ולא פחות מכך, על הליווי והסבלנות שהרעפת.
אין ספק שהצלחת בגדול! המשרד מהווה אתר "עלייה לרגל" גם למי שלא ממש זקוק לטיפול משפטי…
אין כמוך!!!
עו"ד מאיה הר ציון-אטיאס,
רמת ישי

משפחת גץ

לדלית היקרה, והמקסימה . אני מברך ,ומודה לך על העבודה הנפלאה,שעשית. תודה על היחס החם , על הסבלנות הרבה, ועל התחושה,שפשוט אפשר לסמוך עלייך. את היית העוגן שלי,יש לי את המזל שבחרתי בך. הצלחת ליצור מראה כל כך אלגנטי וצבעוני הפכת את הדירה ,לדירה שנעים לחיות בה, דירה שמכניסה הרבה  אור, ושמחת חיים. ההערכה שאני

הצג עוד
Close

משפחת גץ

לדלית היקרה, והמקסימה .
אני מברך ,ומודה לך על העבודה הנפלאה,שעשית.
תודה על היחס החם , על הסבלנות הרבה, ועל התחושה,שפשוט אפשר לסמוך עלייך.
את היית העוגן שלי,יש לי את המזל שבחרתי בך. הצלחת ליצור מראה כל כך אלגנטי וצבעוני הפכת את הדירה ,לדירה שנעים לחיות בה, דירה שמכניסה הרבה  אור, ושמחת חיים.
ההערכה שאני חש כלפייך וכלפי עבודתך המקצועית מילים לא יוכלו לתאר . תודה על הכול ,  לעולם  לא אשכח אותך.
בהוקרה  והרבה אהבה,
אריה  גץ.

משפחת נחום

דלית היקרה, אחרי חודשיים בבית החדש … יושבת על כסא הבר בסמוך לדלפק הצהוב במטבח, בפינת הקפה עם כוס אספרסו ובשלווה אינסופית אליה שאפתי במשך שנים, יושבת וכותבת את אשר ציון ואני בחרנו לך להגיד … אז… ככה זה התחיל…. יותר משנה ידענו שאנו צריכים לשפץ ולהרחיב את דירתנו… ניסנו להבין מה אנו רוצים, צריכים,

הצג עוד
Close

משפחת נחום

דלית היקרה,
אחרי חודשיים בבית החדש … יושבת על כסא הבר בסמוך לדלפק הצהוב במטבח, בפינת
הקפה עם כוס אספרסו ובשלווה אינסופית אליה שאפתי במשך שנים, יושבת וכותבת את אשר
ציון ואני בחרנו לך להגיד …
אז… ככה זה התחיל….
יותר משנה ידענו שאנו צריכים לשפץ ולהרחיב את דירתנו… ניסנו להבין מה אנו רוצים,
צריכים, אוהבים וביום אחד הבנו שכדי להגיע למושלם צריך עזרה … פתחנו מחשב … יש הרבה
מעצבות פנים באינטרנט, בהתחלה לא ידענו את מי לבחור, ממבט ראשון כולן נראות אותו
הדבר מציעות יצירתיות ומקצועיות לצד תמונות אקראיות… התקשרנו ובמקרה היית באזורנו,
ומהרגע שנכנסת אלינו הביתה היה לנו ברור שאת איתנו עד סוף הסיפור… אנו גאים ושמחים
לספר כי הבחירה הייתה נכונה. התקשורת איתך עזרה לנו להפוך את החלומות הקטנים שלנו
להרמוניה עיצובית ולשמחה גדולה.
אין הרבה מילים שיכולות לתאר את החוויה שעברנו ביחד, הרבה אתגרים והרבה מצבים שלא
חשבנו שנגיע אליהם, אך בזכות אישיותך הנעימה, הסבלנית, היצירתית והמקצועית יצרת
עבורנו בית מדהים ביופיו, מרווח, מלא באור, נוח ונעים ובהחלט מתאים לגדל בו בנחת את
ארבעת ילדינו.
הקווים הנקיים והעיצוב המודרני המאפיינים אותך יצרו לנו בית המשמש לנו השראה
לאסתטיקה , נעימות, סדר ושלווה, אליהם שאפנו .
על כל זאת אנו אומרים לך בהערכה רבה.
ענבל וציון נחום

משפחת גפניאל

לדלית, עִיצוב זה סִגְנון, תִכנון וְסִיוּע מְקבלִים "מרחב למִילוי…" והשְאר…לֹא ידוּע… את דלִית, החל מִשלב הרעיוֹן, עד לִשְלב המסִירה היִית נאמנה לִי, למחשבוֹתי וְכמוּבן ליְצִירה… תוֹך הקשבה וְשִיתוּף פעולה הדדִי עִיצבְת לִי "מרחב" חִיוּבִי, יפהפה, יִיחוּדי. הכֹּל משוּלב, צבע, תְאוּרה, כלִים, וִילון וְסלוֹן… הבּיִת שלִי – חמִישה כוֹכבִים – חם וְעוֹטף כְמוֹ בית מלוֹן! תמוּנוֹת

הצג עוד
Close

משפחת גפניאל

לדלית,
עִיצוב זה סִגְנון, תִכנון וְסִיוּע
מְקבלִים "מרחב למִילוי…" והשְאר…לֹא ידוּע…
את דלִית, החל מִשלב הרעיוֹן, עד לִשְלב המסִירה
היִית נאמנה לִי, למחשבוֹתי וְכמוּבן ליְצִירה…
תוֹך הקשבה וְשִיתוּף פעולה הדדִי
עִיצבְת לִי "מרחב" חִיוּבִי, יפהפה, יִיחוּדי.
הכֹּל משוּלב, צבע, תְאוּרה, כלִים, וִילון וְסלוֹן…
הבּיִת שלִי – חמִישה כוֹכבִים – חם וְעוֹטף כְמוֹ בית מלוֹן!
תמוּנוֹת שווֹת אלף מִילִים – זוֹהִי עוּבְדה,
הן כאן הוֹכחה – וְלך שוּב….תוֹדה!
שרהל'ה גפנִיאל

משפחת גרשקוביץ

דלית, תמיד חלמתי לחיות בבית מתוך מגזין, והנה החלום התגשם.. הבית שלי ראוי להיות אחד שכזה. אני מרגיש שזאת יצירה שלא היתה מוקמת וחוויה שלא היתה מתקיימת ללא החלק שלך. ההחלטה לבחור בך לעצב את הבית שלי היתה מלווה בהרגשת בטחון מלאה ללא היסוסים לאורך כל הדרך. התרשמתי מהעבודות שלך וידעתי מיד שזה מה שאני

הצג עוד
Close

משפחת גרשקוביץ

דלית,
תמיד חלמתי לחיות בבית מתוך מגזין, והנה החלום התגשם.. הבית שלי ראוי להיות אחד שכזה.
אני מרגיש שזאת יצירה שלא היתה מוקמת וחוויה שלא היתה מתקיימת ללא החלק שלך.
ההחלטה לבחור בך לעצב את הבית שלי היתה מלווה בהרגשת בטחון מלאה ללא היסוסים לאורך כל הדרך.
התרשמתי מהעבודות שלך וידעתי מיד שזה מה שאני מחפש. הסגנון המודרני, הקליל, המינימאליסטי, הנקי, עם הקונטרסטים המעניינים, ההרמוניה והשילובים שמשדרים רוגע כבשו לגמרי את ליבי.
היכולת שלך לקלוט ולהבין את טעמי ולשלב אליו את הסגנון שלך עשתה עבודה נפלאה.
תהליך בחירת החומרים והרהיטים, האביזרים והתמונות, בהשקעה ובסבלנות, עבר בקלילות ובהנאה.
תכנון החלוקה הפנימית, תכנית החשמל והמים, תכנון המטבח והרהיטים הצטיינו בדיוקים נדירים. כל פרט זכה לתשומת לב והתוצאה בית פוקציונאלי שנעים ונוח לחיות בו את היום יום, וכיף לקבל את מחמאות המבקרים בו.
בעלי המקצוע עליהם המלצת, הנגר, איש הגבס ומרכיב דלת הכניסה, אותם בשמחה שכרתי, היו הטובים שבטובים. מקצועיים, רציניים, יצירתיים ואיכותיים.
לימדת אותי שיעור בבחירת פרטי עיצוב והתמלאתי בגאווה כשראיתי את התגובות שלך, במיוחד לגבי הקונסולה בכניסה לבית והתמונות בסלון ובחדר השינה.
אחרי פרק הצילומים תם הפרוייקט אך חלק ממך נשאר כאן בבית איתי.. לתמיד. אני רוצה להודות לך על התרומה המקצועית ועל כל מה שמעבר, שנתת בחן, עם הידיים, עם הלב, ועם הנשמה.
נהניתי מכל רגע והייתי עושה את זה שוב, ושוב הייתי בוחר בך..
תודה רבה דלית, ושתמשיכי ליצור ולעצב, להצליח ולהתקדם, ולעשות נפלאות עם שרביט הקסמים שלך..
מריו גרשקוביץ
מהדירה הקטנה בקרית מוצקין

משפחת דיקשטיין

דלית יקרה, עברו כבר ארבעה חודשים מאז שהסתיים השיפוץ המורכב בביתנו. למרות שעבר זמן רציתי לשתף אותך במחשבות ותחושות שיש לנו בביתנו החדש וכלפייך בפרט. מוטב להתחיל מההתחלה…. אני זוכרת עוד ששמעתי עלייך מחברתי הטובה לירי אשר הרעיפה עלייך שבחים ומחמאות בזמן שעיצבת את ביתה לפני כשנתיים וחצי. חשבתי בליבי " מי היא הקוסמת הזו?"

הצג עוד
Close

משפחת דיקשטיין

דלית יקרה,
עברו כבר ארבעה חודשים מאז שהסתיים השיפוץ המורכב בביתנו.
למרות שעבר זמן רציתי לשתף אותך במחשבות ותחושות שיש לנו בביתנו
החדש וכלפייך בפרט.
מוטב להתחיל מההתחלה….
אני זוכרת עוד ששמעתי עלייך מחברתי הטובה לירי אשר הרעיפה עלייך
שבחים ומחמאות בזמן שעיצבת את ביתה לפני כשנתיים וחצי.
חשבתי בליבי " מי היא הקוסמת הזו?" כיום אני יכולה לומר שכל
מה שאמרה היה רק קצה הקרחון.
נתחיל עם פגישתנו הראשונה שבה הקשבת לכמיהות ליבנו, רצונותינו
וחלומותינו ביחס לביתנו החדש. האמת, מבחינתנו זו הייתה אהבה
ממבט ראשון.
רגישותך, חוכמתך,תבונתך ומעל לכל מקצועיותך בלטו כל-כך שהיה
לנו ברור שאת היא האחת שנפקיד בידיה את התכנון והעיצוב של ביתנו.
מבחינתנו זה היה פרוייקט גדול, חשוב ומשמעותי ולכן שקלנו היטב את צעדינו.
היום אנו יכולים לומר בלב שלם שאת הדבר הטוב ביותר בכל התהליך הדי מפרך.
לפחות מבחינתנו, שטומן בחובו שיפוץ.
האמת היא שלא קל לנו לתאר במילים את הערכתנו אלייך כאדם וכאשת מקצוע אך
מגיע לך שנתאמץ.
ראשית, יכולותיך ליצור,לתכנן, לדמיין  ולעצב הנן מדהימות.
התוכניות הראשוניות שהבאת, שכללו מספר אפשרויות של עיצוב,
היו גם האחרונות, למעט שינויים קלים. אנו חושבים שזה לא מקרי.
יכולתך להיות קשובה כל כך בוודאי סייעה לקלוע בול לטעמינו. השימוש בצבעים,
בחומרים שונים, יכולותיך לנצל את החללים והזוויות הבעייתיות בבתינו וליצור
מרחבים קסומים, פונקציונלים ויפים בפשטותם, אלו רק חלק מהעושר שאת מביאה
עימך לכל פרוייקט.
הליווי האישי, הרגיש, הקשוב והגמיש היה לנו נקודת אור ברגעים קשים בזמן השיפוץ.
אנו עדיין נדהמים מיכולתך ללכת עימנו שוב ושוב לראות אריחים, כלים סניטריים,
מטבחים, גופי תאורה, צבעים ועוד ועוד. כמה סבלנות, נועם הליכות ורוגע בזמן
שאנו שוב מתלבטים בין שני אריחים שנראים כמעט אותו הדבר. ידעת להיות סבלנית,
לאפשר לנו לבחור בקצב שלנו, להתלבט, לשנות, לבחור אחרת וכל זאת תוך שאת
יודעת להביע את דעתך ולשמור על איזון בין "קפריזות הלקוח" לבין ראיית התכנון
והעיצוב הסופי…עוד בטרם נברא בשטח.
ועכשיו לא נוכל לסיים מבלי להתייחס לדאגה ולאחריות. שנינו אנשים שאוהבים להיות
מעורבים בתהליכים משמעותיים שמשפיעים על חיינו אך בכל זאת העובדה ששנינו עובדים
השאירה בנו דאגה ביחס ליכולתינו לפקח מקרוב על השיפוץ. יש לציין כי נוכחותך
היום-יומית בשטח, שיחות הטלפון המרובות שקיבל הקבלן הנהדר אף הוא,
אבי חן, ממך  והדיווחים שקיבלנו אנו ברמה יום-יומית היוו הקלה משמעותית.
פשוט יכולנו להמשיך בחיינו בצורה הרבה יותר פשוטה כי ידענו והרגשנו שאנו בידיים טובות.
גם לאחר שהסתיים השיפוץ בשטח המשכת ללוות, להתעניין ולשאול.
גם לאחר שעברנו ביררת איך אנו מרגישים בביתנו החדש. אין ספק שאת אחת במיליון.
ככל שאנו יושבים וחושבים עולים עוד ועוד דברים אך באמת קצרה היריעה מלהכיל את הכל.
תודה לך דלית על הכל, השילוב בין אישיותיך המיוחדת, מקצועיותך הרבה,
הדייקנות שבעבודתך וההקפדה על ביצוע עד הפרט האחרון,
הגמישות והאהבה הרבה שלך כלפי מה שאת הם רק חלק ממה שאת מביאה לפרוייקט.
נשמח להמליץ עלייך בכל הזדמנות…
בהערכה ובאהבה רבה
קובי וקרן דיקשטיין

משפחת דינרמן

את השיפוץ סיימנו לפני כחודשיים . את דלית לקחנו כמעצבת פנים דרך המלצתה של אחותי לירי וכמו כן המלצות רבות אחרות של חברות. דלית ליוותה אותנו מתחילת התהליך ועד סופו. תהליך של שיפוץ דירה הוא תהליך לא פשוט. תהליך שמלווה בהרבה החלטות קטנות וגדולות והרבה מתחים . דלית ידעה איך לנווט את התהליך בצורה נפלאה

הצג עוד
Close

משפחת דינרמן

את השיפוץ סיימנו לפני כחודשיים . את דלית לקחנו כמעצבת פנים דרך המלצתה של אחותי לירי וכמו כן המלצות רבות אחרות של חברות.
דלית ליוותה אותנו מתחילת התהליך ועד סופו. תהליך של שיפוץ דירה הוא תהליך לא פשוט. תהליך שמלווה בהרבה החלטות קטנות וגדולות והרבה מתחים . דלית ידעה איך לנווט את התהליך בצורה נפלאה ., היתה קשובה לצרכים שלנו והרצונות שלנו ונתנה את ה טעם המאוד מאוד מיוחד שלה .בסוף התהליך קיבלנו דירה מקסימה שאנחנו מאוד מרוצים ונהנים ממנה.
אנחנו ממליצים בחום רב
יהודית ואמנון דינרמן
המלצה – משפחת קובנט
לדלית היקרה,
רצינו להודות לך על הליווי של עיצוב הבית החדש שלנו,
סמכנו עלייך בעיניים עצומות ויצא מזה רקטוב.
התגובות שאנו מקבלים על עיצוב הביתה מדהימות,
ותודה שחשפת אותנו לעיצוב מודרני וצעירעם המון צבעים שעושה לנו רק טוב כאשר אנו בבית.
תודה על כל הליווי הטכני בזמן הבניה, על היחס החם והמקצועי שפתר לנו המון דילמות באתר הבניה בזמן הבניה והרבה יותר דילמות בבחירה והתאמה של כל האיזורים בבית.
בברכה,
וולף וגלית קובנט
יוקנעם עלית

משפחת סביון

התלבטנו אם להיעזר בשירותיה של דלית, מכיוון שחשבנו שנוכל לעצב בעצמנו, אולם משנעזרנו, הבנו שזה בלתי אפשרי להגיע לתוצאות כאלו מדהימות לבד. ההשקעה משתלמת. הדיוק עד הפרט האחרון, פשוט הפך את ביתנו ללא פחות ממושלם! ממליצים בחום רב!!! תודה רבה! קובי ויפעת סביון רמות אלמוגי. חיפה

הצג עוד
Close

משפחת סביון

התלבטנו אם להיעזר בשירותיה של דלית, מכיוון שחשבנו שנוכל לעצב בעצמנו,
אולם משנעזרנו, הבנו שזה בלתי אפשרי להגיע לתוצאות כאלו מדהימות לבד.
ההשקעה משתלמת. הדיוק עד הפרט האחרון, פשוט הפך את ביתנו ללא פחות ממושלם!
ממליצים בחום רב!!!
תודה רבה!
קובי ויפעת סביון
רמות אלמוגי. חיפה

משפחת דותן

בחרנו בדלית ונגרובסקי לעצב את ביתנו באוגוסט 2008, לאחר שהתרשמנו ממספר בתים שעיצבה בעבר. דלית ליוותה אותנו לאורך כל הדרך ( מספר חודשים אינטנסיביים…) במקצועיות מדהימה, זמינות, חום , אהבה ותמיד עם חיוך על הפנים גם כשלפעמים דברים השתנו בשטח. קיבלנו מדלית שירות של עיצוב פנים לבית שרכשנו, הרסנו ובנינו כמעט מחדש . השירות ניתן

הצג עוד
Close

משפחת דותן

בחרנו בדלית ונגרובסקי לעצב את ביתנו באוגוסט 2008,
לאחר שהתרשמנו ממספר בתים שעיצבה בעבר.
דלית ליוותה אותנו לאורך כל הדרך ( מספר חודשים אינטנסיביים…)
במקצועיות מדהימה, זמינות, חום , אהבה ותמיד עם חיוך על
הפנים גם כשלפעמים דברים השתנו בשטח.
קיבלנו מדלית שירות של עיצוב פנים לבית שרכשנו, הרסנו ובנינו כמעט מחדש .
השירות ניתן באופן המקצועי ביותר וכלל ליווי צמוד לאורך כל הדרך –
החל מתוכנת העיצוב המדהימה ,שכללה תוכניות חשמל, גבס ותכנון
ברמה ארכיטקטונית , דרך ביקורים בחנויות ריצוף ,סניטריה , מטבחים,
וכלה במנורות ,צבע ופיקוח צמוד על הקבלן ועל ביצועו את תוכנית העיצוב.
דלית עמדה בלוחות זמנים , הקשיבה לבקשותינו  ובעזרתה יצרנו בית מדהים
ועל כך מעידות התגובות הנפלאות שקיבלנו על הבית.
אנו מודים לדלית בחום על ההשקעה הרבה וממליצים מכל הלב !
משפחת דותן ,נשר

משפחת סולימן

לדלית היקרה רציתי להגיד לך תודה תודה ושוב פעם תודה ענקית על זה שהכרתי אותך . כמו שאת ודאי יודעת עברתי המון דברים לא פשוטים. אך לא נישברתי כי למזלי מצאתי אותך. מאותו יום כשנפגשנו בביתי, הרגשתי בתחושת הבטן שלי שאת המעצבת שבדיוק חיפשתי. ויחד איתך אגשים את החלום שלי. מרוב שהיה לי כיף איתך

הצג עוד
Close

משפחת סולימן

לדלית היקרה
רציתי להגיד לך תודה תודה ושוב פעם תודה ענקית על זה שהכרתי אותך .
כמו שאת ודאי יודעת עברתי המון דברים לא פשוטים. אך לא נישברתי כי למזלי מצאתי אותך.
מאותו יום כשנפגשנו בביתי, הרגשתי בתחושת הבטן שלי שאת המעצבת שבדיוק חיפשתי.
ויחד איתך אגשים את החלום שלי.
מרוב שהיה לי כיף איתך לא הרגשתי שהזמן עבר כל כך מהר. עד להגשמת החלום שלי ושל נתי.
והכל בזכותך.
היו לי דברים מאוד חשובים ועקרוניים כשחיפשתי מעצבת.
אך לך דלית היה באמת את הכל.
את מעצבת ייחודית ובעלת ניסיון,יש לך אישיות מדהימה שאי אפשר לתאר במילים.
לימדת אותי איך לעבור את החוויה בצורה נכונה וממוקדת, חשפת אותי למקומות ולעולמות של עיצוב מיוחדים, היו לך רעיונות ייצירתיים ומדהימים וכל זה היה תהליך של למידה וכיף.
וכמו שאת תמיד אומרת(לאט לאט בהתחלה הכל מבלבל ובסוף יחד איתי את תידעי איך להתמקד) כי עולם העיצוב הוא רחב וגדול.
הכי חשוב שבתוך התהליך הזה ראיתי בך המון צדדים שחשוב לי לכתוב לך: את קסם של אישה,יודעת להקשיב,סובלנית, אכפתית, נותנת ביטחון, מעודדת ומה שהקסים אותי שהיה לך חשוב לשמוע את דעתי בכל רגע נתון.
היה לי העונג לעבוד יחד איתך תקופה מאוד ארוכה וכייפית.
היום אני ונתי הגשמנו את החלום ושנינו כל כך מאושרים, בביתנו היפה.
תודה לך דלית על תקופה כל כך מרגשת בחיינו.
אוהבים מאוד
שרון ונתי סולימן שכונת דניה, חיפה.

משפחת שאיאן

שכרנו את המעצבת דלית ונגרובסקי לצורך עיצוב פנים של הבית שבנינו באפריל 2008. עבדנו עם דלית באופן צמוד, בראש ובראשונה קיבלנו שירות מקצועי שהתבטא במתן פתרונות שימושיים אך מודרניים המותאמים להעדפות האישיות שלנו, ולנתונים הפיזיים של הבית, כמו כן קיבלנו מענה מהיר לבעיות שהתעוררו לפני ותוך כדי תהליך השיפוץ, הושקעה מצידה עבודה וזמן מעבר להיקף

הצג עוד
Close

משפחת שאיאן

שכרנו את המעצבת דלית ונגרובסקי לצורך עיצוב פנים של
הבית שבנינו באפריל 2008.
עבדנו עם דלית באופן צמוד, בראש ובראשונה קיבלנו שירות
מקצועי שהתבטא במתן פתרונות שימושיים אך מודרניים המותאמים
להעדפות האישיות שלנו, ולנתונים הפיזיים של הבית, כמו כן קיבלנו
מענה מהיר לבעיות שהתעוררו לפני ותוך כדי תהליך השיפוץ, הושקעה
מצידה עבודה וזמן מעבר להיקף העבודה שניקבע מלכתחילה ובסופו של
יום קיבלנו תוצאה מרגשת, המנעימה את שהותנו בבית.
אנו ממליצים בחום!!!
יעל ורונן שאיאן
גבעת עדה

משפחת דיקשטיין

שלום דלית, תודה לך עבור עיצוב דירה ישנה ומוזנחת והפיכתה לדירת מגורים יפה, נוחה וידידותית. העיצוב והליווי הצמוד של השיפוץ הסירו מעלינו את החרדה המתלווה לפרויקט מעין זה ואת הצורך לדאוג לפרטים הקטנים. אנו מרוצים ושמחים בתוצאה. יישר כוחך! רותי וגבי דיקשטין

הצג עוד
Close

משפחת דיקשטיין

שלום דלית,
תודה לך עבור עיצוב דירה ישנה ומוזנחת והפיכתה לדירת מגורים יפה, נוחה וידידותית.
העיצוב והליווי הצמוד של השיפוץ הסירו מעלינו את החרדה המתלווה לפרויקט מעין זה ואת הצורך לדאוג לפרטים הקטנים.
אנו מרוצים ושמחים בתוצאה.
יישר כוחך!
רותי וגבי דיקשטין